תגובתי לדברי-ההבל, של ההוזה המנותקת, עפרה ישועה-ליית

אפתח בהבהרה: גם ברמת-העיקרון (עקב התנגדותי המוחלטת, ללאומיות ולגבולות) וגם ברמת-המעשה (עקב אי-הפיכות-ההתנחבלויות), אני תומך, בפירוש, במדינה אחת.

יחד עם זאת!! חלקי לא יהיה, עם מרבית חבר-התומכים, אותו פירטת בפסקאותיו האחרונות של המאמר. מדובר באיזשהו מִשמש הזוי, של לאומנים פלשתיניים קיצוניים במיוחד, לצד פעילים דתיים ריאקציונריים במובהק, אלו כאלו שונאי-יהודים גזעניים וכמובן: אנשים מבוססים במידה, המאפשרת להם דילוג חופשי, בין כנס חו"לי אחד למשנהו.

המשותף לכל אלו: את כולם עלינו לראות, בתור אנשי הימין הפלשתיני (בין שדוברים הם ערבית, עברית או כל שפה אחרת), לצד כמה מרצים, זעיר-בורגניים ומנופחי חשיבות-עצמית וחופן מיליונרים משועממים סתם.

כל "מדינה", שתוקם בידי כנופיות תומכי-בל"ד חשוכים אלה, לא תחזיק-מעמד חמש דקות – וטוב שכך.

ה"חזון", אותו מפרטת ישועה-ליית, אינו אלא תיאורהּ, של ברית חשוכה, בין מספר בעלי-הון מכאן ומשם כי הם, כאמור, היחידים המסוגלים לדלג, בקלילות, בין כנס חו"לי אחד למשנהו, תוך עליה למטוס בקלות ובתכיפות רבה יותר, משרוב בני-האדם, יכולים להרשות לעצמם לעלות לאוטובוס (שלא לשם-הגעה למקום-ניצולם, במנגנון הקפיטליסטי החשוך והמתועב) ולפיכך, הם היוצרים אותו לעצמם, במסגרת עולם-בועה קפיטליסטי, המבוסס על כל-מיני דברי-הבל וקשקושים, לצד מזימות-ניצול אמיתיות וממשיות ביותר, במנותק לגמרי מן העם בשטח.

זוהי, למעשה, מחלתהּ של האקדמיהּ המסואבת כולהּ (לרבות מרצים """שמאלניים נאורים""" בעיני-עצמם בלבד, פעילי חד"ש, "אל-פתח" ו"מרצ"), בכל רחבי העולם הקפיטליסטי כולו.

שומה על כולנו לזכור, תמיד, שכל ה"פתרונות" למיניהם, שמנפיקים כל אותם מעופפי-מטוסים ופוקדי-כנסים, אינם מיועדים, אלא לשם מטרה אחת ויחידה: שימור מטריצת-שליטתם המלאה, באנושות כולה.

מבחינתי, על-כן, ברגע שאיזשהו "פתרון", "מוצע" ונ"נבחן", במסגרת "כנס יוצרים ואקדמאים" איפשהו, הרי הוא פסול מראש, בבחינת מזימה וול-סטריטית חדשה – ולא דבר עוד.

ל א ! ! המודל בר-הקיימא היחיד, למדינה אחת לכל, אינו מודל משמר-לאומיות ודתי, כי אם מודל מבטל-לאומיות ואתאיסטי. לא מודל, בו יהודים, מוסלמים, נוצרים ודרוזים, נאבקים על הגמוניה בשיטות לבנוניות=רואנדיות, כי-אם רפובליקה סוציאליסטית, על-פי המודל הטרוצקיסטי. חובה עלינו לבטל, באופן מוחלט, את עצם-המושגים "יהודי", "ערבי", "נוצרי" "דרוזי", "מוסלמי", "ציוני" וכיו"ב. למחוק את עצם-זכרם מן התודעה. אחרת המלחמה תימשך עוד ועוד.

שום-דבר אחר, לעולם לא יחזיק-מעמד, נקודה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s