ועוד על חוק השבת

בוודאי שלא במקרה, בוחרים, צמד אנשי הימין הקפיטליסטי, מילוא וצמח, להציג הנושא, אך ורק, בתור עימות חרדים-חילונים.

מצד אחד, החלאה המרצניקית אוייבת-העם, מיכל רוזין (מסיתה פמינאצית ושונאת-גברים פתולוגית בימים כ…תיקונם?), שמעניין אותהּ ה"חופש" שלהּ, לבלות ולקנות בכל עת, אשר תחפוץ נפשהּ – ואילו העמלים החלשים, שייאנסו לעבוד בשבת (או העצמאים הקטנים, שגם בלאו-הכי, רק בקושי שורדים, ואו ישתעבדו, גם בשבת – או ייאלצו, לסגור עסקיהם ולהתקיים, אך ורק, מהבטחת-הכנסה…), אינם מעניינים אותהּ כהוא-זה: "יקבלו את יום-החופש שלהם, באמצע השבוע!" וואללה, רוזיושינקה?? וילדי האם חד-ההורית = שתגרר בכוח, בבקר-שבת, לעבודתהּ כקופאית ב-AM-PM, כי למיכל רוזין, מתחשק – דווקא אז!! – לקנות דבר-מה – גם הם, יקבלו חופש מביה"ס, באותו היום באמצע-השבוע, על-מנת לבלות איתהּ? וחברתו (המזכירה במשרד עורכי-הדין) של המאבטח, שייכפה לעבוד בקולנוע, כי אנשים "חייבים" ללכת דווקא בשישבת לראות סרט, גם היא תקבל, יום-חופש אז?

ומצד שני, איזשהו עסקן חרדי אדוק, המאמין, באמונה שליימה וטהורה, בכל מלה בתויירה וסמוך ובטוח, שאם אנשים, יסעו לים באוטובוס בשבת = ייחרב כדור-הארץ, או ירדו עלינו מכות דם צפרדע כינים ערוב דבר שחין ברד ארבה חושך מכת-בכורות, או משהו כזה.

כעת – מנציגת מפלגת-התאגידים, אשר ססמתהּ "ארבאייט מאכט פראיי" והמנונהּ "וול-סטריט אובר אלס", כמובן, שאין לצפות, כלל וכלל, לשום-דבר אחר.

גם מן הדוס הוזה-ההזיות, אשר מנגד, אין מה לצפות, לאיזושהי דרך-ראיה שונה, מזו, אשר אותהּ פרש לפנינו כאן.

דרך-הראיה החברתית, לעומת-זאת, לא פורטהּ כלל; בקושי התייחסו אליה!!

לדעתי, אין שום אללה הוא אכבר, לא שום אללה הוא עכבר וגם לא שום אללה הוא חתול. מצדי, שיום-המנוחה הכללי, יהיה ביום שלישי. אבל שיהיה יום-מנוחה כללי!!

על שירותים חיוניים, אשר באמת אי-אפשר בלעדיהם, לפעול 24/7. שירותים כאלה כוללים, לדוגמא, בתי-חולים, מכבי-אש, תחבורה ציבורית ומשטרה.

דברים לא חיוניים = דוגמת חנויות, בתי-קולנוע, בתי-קפה, פאבים וכולי – צריכים להיות סגורים לחלוטין, נקודה!!

ואנשים דוגמת רוזין, שלדעתם חנויות(!!), חיוניות כמו שירותי-רפואה… נו, לדעתי, אולי פסיכיאטר, יוכל איכשהו לעזור להם – אבל, סביר יותר, שזקוקים הם להשתלת-מוח.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s